המלצה מרב ומחנך – נפגע הטרדה מינית וניצול יחסי מרות

לכל מאן דבעי,

ברצוני להמליץ בחום על עו"ד דורון ויינרייך שליווה אותי לאורך אחת התקופות הלא-פשוטות של החיים שלי. לפני 20 שנה (בשנת 2000) כשהייתי קטין עברתי מקרה של הטרדה מינית וניצול יחסי מרות ולצערי במשך כל השנים האלו לא הצלחתי למצוא את הכוחות בכדי להתמודד עם האדם שפגע בי וכן לא האמנתי שאוכל לצאת כנגדו לאור המעמד הגבוה וההשפעה של אותו אדם (שחלק גדול מההשפעה שלו עלי הייתה העובדה שהוא איים עלי ש'החיים שלי יהרסו' אם אי פעם אעז לספר למישהו על מה שהוא עשה לי…)

לפני מספר חודשים כשהחלטתי להתמודד מול אותו אדם, פגשתי מספר עו"ד שלא רצו כל כך להתמודד עם התיק שלי בגלל המורכבות והסיכוי הנמוך יחסית שהוא יצליח להניב פירות, אבל כשנפגשתי עם עו"ד דורון ויינרייך גיליתי אדם ישר שתמך בי ושהייתה לו סבלנות ואמונה בי ובהשגת הצדק שהגיע לי.

נגן וידאו אודות לצפייה בסרטון

כנגד כל הסיכויים, עו"ד דורון ויינרייך הצליח לאחר עבודה קשה ורבה להשיג לי פיצוי גבוה וכן, כאמור, עזר לי לעבור את התקופה הזו מתוך הניסיון הרב שיש לו ומתוך דרך הארץ והרצון שלו להיטיב ולהשיג צדק לאנשים שעברו מקרים דומים לשלי.

אין לי ספק ש'סגירת המעגל' הזו שנעשתה בעקבות המאמצים הרבים והעבודה הקשה של עו"ד ויינרייך תאפשר לי להמשיך את עבודתי כרב ומחנך בישראל בצורה הרבה יותר שלמה ומתוך שמחה והרגשת סיפוק שהגיעה לי לאחר שהשגתי את הצדק שלי.

המידע באתר זה רלוונטי, חשוב ומועיל ככל שיהיה, אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו, אינו מהווה עידוד לנקוט בפעולה משפטית או להימנע ממנה וכמובן אינו תחליף לפגישה אישית, רגישה, אמפתית ודיסקרטית עם עורך דין דורון ויינרייך.

עו"ד דורון ויינרייך מתמחה באופן בלעדי בייצוג נפגעות ונפגעי הטרדה מינית, תקיפה מינית ועבירות מין ואינו מייצג את הפוגעים בשום אופן ובשום מחיר. כל נקיטת פעולה או הימנעות ממנה מבלי להתייעץ לפני כן עם עו"ד דורון ויינרייך הינה על אחריות מבצע הפעולה או הנמנע ממנה בלבד.

צרו קשר עכשיו לקבלת ייעוץ וליווי מקצועי: