המלצה מנפגעת פגיעה מינית על ידי רופא

דורון היקר,

לפני כמה חודשים נפגעתי מרופא במהלך טיפול רפואי. פחדתי להתלונן ולא ידעתי למי לפנות. ואז פגשתי אותך שמיד עזרת לי, ונתת לי תחושת ביטחון.

ברצוני להודות לך על הליווי המסור, המקצועיות. מעבר להיותך עורך דין מצויין אתה גם אדם טוב, ישר והגון שיודע ולהתייחס ברגישות הנחוצה במקרים של פגיעות מיניות.

עזרת לי בפרשה מאוד מורכבת וקשה וגם כשרציתי לוותר וכבר לא היו לי כוחות אתה הענקת לי כוחות להמשיך ולהילחם על האמת שלי. בסופו של דבר הצדק ניצח וכעבור כחודשיים בלבד השגת הסכם פשרה בסכום גבוה מאד.

תודה שהיית אמפתי ומכיל ותודה על כל מה שעשית למעני.

המידע באתר זה רלוונטי, חשוב ומועיל ככל שיהיה, אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו, אינו מהווה עידוד לנקוט בפעולה משפטית או להימנע ממנה וכמובן אינו תחליף לפגישה אישית, רגישה, אמפתית ודיסקרטית עם עורך דין דורון ויינרייך.

עו"ד דורון ויינרייך מתמחה באופן בלעדי בייצוג נפגעות ונפגעי הטרדה מינית, תקיפה מינית ועבירות מין ואינו מייצג את הפוגעים בשום אופן ובשום מחיר. כל נקיטת פעולה או הימנעות ממנה מבלי להתייעץ לפני כן עם עו"ד דורון ויינרייך הינה על אחריות מבצע הפעולה או הנמנע ממנה בלבד.

צרו קשר עכשיו לקבלת ייעוץ וליווי מקצועי:
המלצה מנפגעת מעשה מגונה

עורך דין דורון היקר , הגעתי אליך במהלך תקופת הקורונה, לאחר מקרה ובעקבותיו היתקלותי עם אחד הפרסומים שלך בפורום שקשור לעניין. בחרתי בך לאחר ההחלטה

קראו עוד »