המלצה מנפגע מעשי סדום במגזר הערבי

דורון היקר,

לפני כמה שנים נפגעתי מינית מאחד המנהלים במקום העבודה לאורך תקופה שבה ניצל את המעמד והתפקיד שלו. פחדתי מאוד להתלונן ולא ידעתי למי לפנות בנושא מאוד כאוב כזה במגזר הערבי. זה השפיע עליי מאוד מבחינה נפשית. חיפשתי הרבה עורכי דין תוך כדי שמירה על סודיות ושקט עם כל הפחד המצוקה ומועקה ואז שוחחנו בטלפון הרגשתי את החיבור וכשפגשתי אותך מיד עזרת לי, הכוונת אותי ונתת לי תחושת ביטחון.

ברצוני להודות לך על הליווי המסור והמקצועיות. מעבר להיותך עורך דין מקצועי בתחום בצורה יוצאת דופן אתה גם אדם טוב, ישר והגון שיודע ולהתייחס ברגישות הנחוצה במקרים של פגיעות מיניות.

נגן וידאו אודות לצפייה בסרטון

עזרת לי בפרשה מאוד מורכבת וקשה וגם כשעלו בי הפחדים ורציתי לוותר, הענקת לי כוחות   להמשיך ולהילחם על האמת שלי. בסופו של דבר הצדק ניצח וכעבור כחודשיים בלבד השגת לי הסכם פשרה בסכום גבוה מאד.

 

תודה שהיית אמפתי ומכיל ותודה על כל מה שעשית למעני

בברכה.

 

המידע באתר זה רלוונטי, חשוב ומועיל ככל שיהיה, אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו, אינו מהווה עידוד לנקוט בפעולה משפטית או להימנע ממנה וכמובן אינו תחליף לפגישה אישית, רגישה, אמפתית ודיסקרטית עם עורך דין דורון ויינרייך.

עו"ד דורון ויינרייך מתמחה באופן בלעדי בייצוג נפגעות ונפגעי הטרדה מינית, תקיפה מינית ועבירות מין ואינו מייצג את הפוגעים בשום אופן ובשום מחיר. כל נקיטת פעולה או הימנעות ממנה מבלי להתייעץ לפני כן עם עו"ד דורון ויינרייך הינה על אחריות מבצע הפעולה או הנמנע ממנה בלבד.

צרו קשר עכשיו לקבלת ייעוץ וליווי מקצועי: