המלצה מנפגעת תקיפה והטרדה מינית

מכתב הערכה לעו"ד ואיש יקר! ישנם אנשים שלנסות לתמצת את התודה והערכה אליהם בכמה מילים זה דורש מחשבה והשקעה. דורון הוא מהאנשים האלו. הגעתי לדורון דרך האינטרנט וכבר בשיחה הראשונה כשעוד הייתי שבורה, מלאת חששות, מבולבלת ומפוחדת, דורון הצליח להרגיע ולעשות לי סדר בבלגאן! כבר אחרי שיחה קצרה ידעתי שזה האיש שאני רוצה איתי במלחמה! וזו אכן מלחמה… אבל כשיש מישהו כמו דורון, איתו הניצחון היה בכיס שלנו. ודורון הוא בדיוק מי שהייתי זקוקה לו במלחמה הזו!  אז דורון, לא ניצחתי לבד, ניצחנו יחד. תודה שהיית עבורי גם בזמן הפנוי שלך.


תודה על שהיית הגב, המשענת והלוחם מספר אחד! תודה על הסכם פיצויים גבוה שלא חלמתי שאקבל! תודה על שהשקטת את הפחדים, הבלבול והחששות ועמדת במילה שלך "את תראי, אני מבטיח לך שיהיה בסדר". תודה על סבלנות, על הקשבה והרגשת הסולידריות המיידית – לא היה לי ספק שאתה איש מיוחד והיה בהחלט טוב יותר לעולם הזה אם היו עוד כמה כמוך.

תודה שהיית שם לא רק ברגעים המשפטיים ודאגת לתמוך גם ברגעי המשבר הנפשיים. מעריכה את המהירות שדאגת שהכל יסתיים כדי שאתאושש מהמכה שהנפש ספגה. בחרתי באדם המקצועי והאנושי ביותר שהעולם יכל לשלוח אליי!

המידע באתר זה רלוונטי, חשוב ומועיל ככל שיהיה, אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו, אינו מהווה עידוד לנקוט בפעולה משפטית או להימנע ממנה וכמובן אינו תחליף לפגישה אישית, רגישה, אמפתית ודיסקרטית עם עורך דין דורון ויינרייך.

עו"ד דורון ויינרייך מתמחה באופן בלעדי בייצוג נפגעות ונפגעי הטרדה מינית, תקיפה מינית ועבירות מין ואינו מייצג את הפוגעים בשום אופן ובשום מחיר. כל נקיטת פעולה או הימנעות ממנה מבלי להתייעץ לפני כן עם עו"ד דורון ויינרייך הינה על אחריות מבצע הפעולה או הנמנע ממנה בלבד.

צרו קשר עכשיו לקבלת ייעוץ וליווי מקצועי: