המלצה מנפגעת במגזר הדתי

דורון,

ברצוני להודות לך על הטיפול המקצועי, המסור והמהיר בתיק שלי. פנית אליך עם תיק מורכב ומסובך וידעתי מראש שהסיכויים שלי קלושים אבל ידעת לקחת את המקרה, לפרק אותו לגורמים ולהוציא ממנו את התוצאה הכי טובה שהיינו יכולים לקבל.

מפגישתנו הראשונה ידעתי שאוכל לסמוך עליך בעיניים עצומות. הפגנת שליטה מלאה בחקיקה, היית מחושב, סובלני וידעת כיצד להתנהל בצורה נכונה מול הצד השני. ידעת להרגיע אותי כאשר היה ספק, היית זמין לכל שאלה שהייתה לי ותמיד דאגת לשתף  אותי בצעד הבא שלך. הטיפול שלך בתיק היה מהיר בצורה יוצאת מן הכלל ובתוך פחות מחודשיים מהיום שבו פניתי אליך כבר הועברו אליי כספי הפיצויים, שאגב היו גבוהים בהרבה ממה שחשבתי שאוכל לקבל.


ידעת לשמור על קור רוח לאורך כל התהליך וניהלת את המשא ומתן בצורה נכונה. שיטת העבודה שלך הייתה מדויקת ונעולת  מטרה ובסופו של דבר זיכתה אותי בסכום שהיה גבוה פי 2 (!) מהסכום שחשבתי שאוכל לקבל.

בברכה,

לקוח מרוצה

המידע באתר זה רלוונטי, חשוב ומועיל ככל שיהיה, אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו, אינו מהווה עידוד לנקוט בפעולה משפטית או להימנע ממנה וכמובן אינו תחליף לפגישה אישית, רגישה, אמפתית ודיסקרטית עם עורך דין דורון ויינרייך.

עו"ד דורון ויינרייך מתמחה באופן בלעדי בייצוג נפגעות ונפגעי הטרדה מינית, תקיפה מינית ועבירות מין ואינו מייצג את הפוגעים בשום אופן ובשום מחיר. כל נקיטת פעולה או הימנעות ממנה מבלי להתייעץ לפני כן עם עו"ד דורון ויינרייך הינה על אחריות מבצע הפעולה או הנמנע ממנה בלבד.

צרו קשר עכשיו לקבלת ייעוץ וליווי מקצועי:
המלצה מנפגעת הטרדה מינית

דורון היקר, מעבר להישג המשפטי המפואר אני רוצה להודות לך על: 1.היחס 2.האמפטיה 3.התמיכה 4.הסובלנות 5.העדכונים המהירים 6.הטיפול המקצועי והענייני והכי הכי חשוב: החזרת כבודי

קראו עוד »