המלצה מנפגעת מעשה מגונה

עורך דין דורון היקר ,

הגעתי אליך במהלך תקופת הקורונה, לאחר מקרה ובעקבותיו היתקלותי עם אחד הפרסומים שלך בפורום שקשור לעניין.

בחרתי בך לאחר ההחלטה שקיבלתי לראשונה בחיי לעשות מעשה ולא לשתוק יותר! זוהי התביעה הראשונה שלי בחיי שהיתה אמורה לשים גבול ברור לעצמי – לא עוד!

לאחר מפגש אחד איתך ידעתי שאתה הוא האחד! (לאחר  חיפוש רחב אחר עורך דין שהוא גם הגון, ולא חשבתי שיש כזה – כריש בתחומו שילווה אותי ויחזק  לאורך התקופה הקשה הזו, פלוס ישיג את התוצאה המבוקשת).

וכשאני מגיעה להחלטה הקשה של לעשות מעשה אני נחושה בדעתי ללכת הכי רחוק שיש להשגת המטרה. וכך היה!

אני רוצה להודות לך על  ההגינות וההבנה!!! הזמן, הרגש, האנושיות, האמפתיה הלא מובנת, הזמינות, הגמישות, החדות, המקצועיות, האמונה והתקווה! כמובן שמיותר לומר שבלעדיך כל זה לא היה קורה!

נגן וידאו אודות לצפייה בסרטון

לאחר השגת התוצאה המיוחלת (ואף יותר), לא הייתי יכולה לעשות זאת טוב יותר ולעבור את הדרך שעברנו, עם אף אחד אחר, אכן אתה כריש ממלכתי בתחומך, רודף צדק עם סכין בין השיניים!

היו מהמורות ואי וודאות אך עם אמונה ונחישות לכל אורך הדרך שהביאו אותנו להצלחה  עד הסוף הטוב !

אמליץ לכל מי שמתלבט/ת ומחפש/ת עליך-   עורך דין שהוא גם לוחם צדק הגון! וכן, גם אני הופתעתי שיש כאלו .

בהערכה והודיה רבה!

המידע באתר זה רלוונטי, חשוב ומועיל ככל שיהיה, אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו, אינו מהווה עידוד לנקוט בפעולה משפטית או להימנע ממנה וכמובן אינו תחליף לפגישה אישית, רגישה, אמפתית ודיסקרטית עם עורך דין דורון ויינרייך.

עו"ד דורון ויינרייך מתמחה באופן בלעדי בייצוג נפגעות ונפגעי הטרדה מינית, תקיפה מינית ועבירות מין ואינו מייצג את הפוגעים בשום אופן ובשום מחיר. כל נקיטת פעולה או הימנעות ממנה מבלי להתייעץ לפני כן עם עו"ד דורון ויינרייך הינה על אחריות מבצע הפעולה או הנמנע ממנה בלבד.

צרו קשר עכשיו לקבלת ייעוץ וליווי מקצועי: