המלצה מנפגע הטרדה מינית בעבודה

לדורון ויינרייך – עורך הדין והאדם!

פניתי אליך באחת התקופות הקשות בחיי.

כגבר התביישתי לפנות לעזרה ולבקש סיוע משפטי בעקבות מה שעברתי בעבודה. בלבטים קשים ומייסרים, לאחר שקראתי רבות באינטרנט וחיפשתי למי לפנות – התקשרתי אליך. הכרתי בך עורך דין מקצועי ביותר – סובלני, אכפתי, מקשיב, מדייק, במילים אחרות – מוכשר ביותר.

אך לא די בזה, כי לכל התכונות שציינתי יש להוסיף את האישיות שלך – אדם מיוחד במינו. ברגעים של התרסקות והתמוטטות היית לא רק עורך דין שמלווה את התיק. הקרנת ביטחון ושליטה מעבר לרגיל. ידעת לאזן את הדברים ואף השכלת להיות אדם תומך במצבים רגשיים קשים. היית שם כשצריך, תומך, יודע להכיל את המצוקה והסבל הנלווים לפגיעה אותה עברתי.


לשמחתי הרבה הצלחת לסיים את התנהלות עם הצד השני תוך תקופה קצרה. הכל נגמר ותחושת הניצחון המתוקה מלווה אותי כעת – בזכותך!

אני מודה לך מאד-מאד, על כל מה שעשית למעני! המשך לעשות חיל ולעזור לאנשים במצבי ובמצבים דומים.

בהוקרה ובהערכה רבה,

ב. (לא ציינתי את השם המלא על מנת שתוכל להראות מכתב זה לאחרים שזקוקים לעזרתך)

מכתבי תודה נוספים

המידע באתר זה רלוונטי, חשוב ומועיל ככל שיהיה, אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו, אינו מהווה עידוד לנקוט בפעולה משפטית או להימנע ממנה וכמובן אינו תחליף לפגישה אישית, רגישה, אמפתית ודיסקרטית עם עורך דין דורון ויינרייך.

עו"ד דורון ויינרייך מתמחה באופן בלעדי בייצוג נפגעות ונפגעי הטרדה מינית, תקיפה מינית ועבירות מין ואינו מייצג את הפוגעים בשום אופן ובשום מחיר. כל נקיטת פעולה או הימנעות ממנה מבלי להתייעץ לפני כן עם עו"ד דורון ויינרייך הינה על אחריות מבצע הפעולה או הנמנע ממנה בלבד.

צרו קשר עכשיו לקבלת ייעוץ וליווי מקצועי:
המלצה מנפגעת מעשה מגונה

עורך דין דורון היקר , הגעתי אליך במהלך תקופת הקורונה, לאחר מקרה ובעקבותיו היתקלותי עם אחד הפרסומים שלך בפורום שקשור לעניין. בחרתי בך לאחר ההחלטה

קראו עוד »