המלצה מנפגעת מקרה הטרדה מינית בעבודה

עבור: עו"ד דורון ויינרייך.

מכתב תודה!!!

אחרי תקופה מייגעת כואבת וסוערת בחיי אני מתפנה לרשום לך מילות תודה,

בזמן שהרהרתי בראשי ושוטטתי בין אתרי אינטרנט שונים על כל המידע בנושא זכויות עובדת בהטרדה מינית, הגעתי לאתרך ובו מיד התחברתי, עוד לפני הפגישה עמך הרגשתי שאתה הכתובת לבעייתי ואתה תוכל לסייע לי לפתור את כל הלבטים, וכך היה, עם המון חששות ,חוסר ביטחון , בלבול, רגשות אשם, החלטתי להיפגש אתך, הפגישה הייתה כ"כ נעימה, חברית, ואישית, הרגשתי כי עומד לפניי "גורו" לנושא ולא עו"ד, הרגשתי איך אתה נפתח בפניי, ומגלה רגישות מעומק ליבך בנושא, סופסוף היה לי את כל התשובות לכל סימני השאלה, ובו מיד נסחת בי ביטחון, אומץ שלא ידעתי.

פעלת במהירות שלא תתואר, ביסודיות ובמקצועיות מפליאה, וכל פעם נוכחתי להיות מאושרת מחריפות הלשון כלפי הצד הנתבע. דורון היקר – כמו שלא אופייני לעורכי דין הנך עמדת לרשותי בכל זמן נתון, ועם מענה לכל שאלה, הרהור, לבטים, השרת בי את כל הביטחון אשר היה נחוץ לי.


אני מודה לך מקרב הלב שהיית בשבילי בכל התהליך, שאלמלא אתה לא היה מתבצע מאומה. תודה לך על האמון המלא, על התמיכה הרגשית, ועל הכי חשוב להחזיר לי את הגאווה, והשלווה הנפשית. אני מאחלת לך המשך עשייה מבורכת למען כל אותן בנות אשר מגיעות אלייך.

בברכה: א.

המידע באתר זה רלוונטי, חשוב ומועיל ככל שיהיה, אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו, אינו מהווה עידוד לנקוט בפעולה משפטית או להימנע ממנה וכמובן אינו תחליף לפגישה אישית, רגישה, אמפתית ודיסקרטית עם עורך דין דורון ויינרייך.

עו"ד דורון ויינרייך מתמחה באופן בלעדי בייצוג נפגעות ונפגעי הטרדה מינית, תקיפה מינית ועבירות מין ואינו מייצג את הפוגעים בשום אופן ובשום מחיר. כל נקיטת פעולה או הימנעות ממנה מבלי להתייעץ לפני כן עם עו"ד דורון ויינרייך הינה על אחריות מבצע הפעולה או הנמנע ממנה בלבד.

צרו קשר עכשיו לקבלת ייעוץ וליווי מקצועי: