המלצה מנפגעת הטרדה מינית על ידי מנהל

לעורך דין דורון ויינרייך

מכתב תודה והערכה.

דורון,

פניתי אליך בעקבות הטרדה מינית, תקיפה מינית והתנכלות של המנהל הישיר שלי – דבר שגרר אחריו גם התנכלות של כלל עובדי המחלקה כלפיי (המדובר במעסיק גדול מאד). המתנתי עד שהתאוששתי מעט והחלטתי שאני נלחמת – לא שותקת, לא מוותרת!!!

אבל אז החלו המחשבות… אני אחת – הם הרבה… המנהל ותיק, משכיל, אהוב על ההנהלה וביניהם קשרים חבריים טובים! מקום העבודה לא אוהב 'רעש' ו'כותרות' אז לצד מי יהיה המעסיק ? היה ברור לי שלצדו ולצדם!!!

קונפליקט גדול אבל… כמו שהבטחתי אני נלחמת ולא שותקת. הבנתי שלשם כך אני חייבת איש מקצוע שנון, בעל ידע רב, עם וותק ונסיון של שנים רבות ומשכיל קצת יותר מהמטריד ומההנהלה. דורון, ימים ולילות חיפשתי בגוגל, קראתי על אנשי מקצוע, כשהגעתי אלייך קראתי אודותייך בכל מנועי החיפוש, הבנתי שאתה מתאים מאד לייצג אותי!


היום, כשאנחנו אחרי הכל, אני מרגישה צורך להודות לך פנים אל פנים וגם בכתוב – אתה איש מקצוע אמיתי, עם ידע רב בתחום, הפגנת חוזק ואסרטיביות, פעלת בנחישות, נחרצות ומקצועיות רבה מול גוף גדול מאד שניסה לעצום עיניים – הרגשתי שנלחמת עבורי כמו שאני הייתי נלחמת בשבילי.

דורון, הצלחת להפוך את הקערה על פיה ולגרום למעסיק להיות בצד שלנו – התוצאות שהניבו מעשייך היו גדולים הרבה יותר מששערתי.

אני ממליצה עלייך כעל איש מקצוע מעולה בתחום ההטרדות המיניות.

בתודה

ו.א.

המידע באתר זה רלוונטי, חשוב ומועיל ככל שיהיה, אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו, אינו מהווה עידוד לנקוט בפעולה משפטית או להימנע ממנה וכמובן אינו תחליף לפגישה אישית, רגישה, אמפתית ודיסקרטית עם עורך דין דורון ויינרייך.

עו"ד דורון ויינרייך מתמחה באופן בלעדי בייצוג נפגעות ונפגעי הטרדה מינית, תקיפה מינית ועבירות מין ואינו מייצג את הפוגעים בשום אופן ובשום מחיר. כל נקיטת פעולה או הימנעות ממנה מבלי להתייעץ לפני כן עם עו"ד דורון ויינרייך הינה על אחריות מבצע הפעולה או הנמנע ממנה בלבד.

צרו קשר עכשיו לקבלת ייעוץ וליווי מקצועי: