המלצה מנפגעת הטרדה מינית בעבודה

לכבוד עורך דין דורון ויינרייך,

אני רוצה להודות לך מעומק ליבי על הטיפול המסור והמקצועי בתביעה שלי.

כשפניתי אליך לראשונה, לא ציפיתי שנעבור כזו דרך ארוכה ביחד ושאזכה ללוויי אישי, איכותי, אכפתי, רגיש, ואוזן קשבת לאורך כל הדרך. לאורך התקופה הארוכה, ראיתי עד כמה אתה מקצועי, עובד בקפידה ומאמין שהצדק יצא לאור.

הפכת כל אבן, חקרת, בדקת וירדת לכל הפרטים הקטנים שאולי יכולים להיות והיית מוכן. המקצועיות והאנושיות שלך גרמו למאבק הארוך להיות הרבה יותר קל. הרגשתי שתמיד היית שם בשבילי, ברגעים הכי קשים עודדת אותי והיית שם שזה הדבר הכי חשוב שיכול להיות לאדם שנמצא במצוקה.


עכשיו שהמשפט הסתיים בניצחון, אני יכולה סוף סוף לשים זאת מאחורי. תודה על ההשקעה, האמונה ובעיקר על הידע והניסיון המקצועי. תודה שנלחמת עבורי ועשית כל מה שניתן ב200%.

המשך בדרכך….אין לי ספק שכל מי שתייצג, יזכה שבחר בך.

בהערכה גדולה,

ש.א

המידע באתר זה רלוונטי, חשוב ומועיל ככל שיהיה, אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו, אינו מהווה עידוד לנקוט בפעולה משפטית או להימנע ממנה וכמובן אינו תחליף לפגישה אישית, רגישה, אמפתית ודיסקרטית עם עורך דין דורון ויינרייך.

עו"ד דורון ויינרייך מתמחה באופן בלעדי בייצוג נפגעות ונפגעי הטרדה מינית, תקיפה מינית ועבירות מין ואינו מייצג את הפוגעים בשום אופן ובשום מחיר. כל נקיטת פעולה או הימנעות ממנה מבלי להתייעץ לפני כן עם עו"ד דורון ויינרייך הינה על אחריות מבצע הפעולה או הנמנע ממנה בלבד.

צרו קשר עכשיו לקבלת ייעוץ וליווי מקצועי:
המלצה מנפגעת הטרדה מינית

דורון היקר, מעבר להישג המשפטי המפואר אני רוצה להודות לך על: 1.היחס 2.האמפטיה 3.התמיכה 4.הסובלנות 5.העדכונים המהירים 6.הטיפול המקצועי והענייני והכי הכי חשוב: החזרת כבודי

קראו עוד »