המלצה מנפגעת אונס במהלך טיפול

דורון היקר,

"תהא ידך נכונה לעזרה ולא לשונך" (ג'וזפה גריבלדי).

דורון היקר, משפט זה מגדיר את נכונותך לעזור ולייצג אנשים מתוך אינטרס אנושי ואמונה אמיתית בדרך היושר, ההוגנות ודרך הצדק, תכונות אשר אינן מאפיינות כל עו"ד ובייחוד בתחום בו אתה עוסק. אני מאמינה שכאשר אני מרגישה כי עליי להודות למישהו, בד"כ יש סיבה טובה לכך וחשוב לי לחלוק את רגשותיי.

הגעתי אליך כאשר כולי בלבטים וחששות, מבלי לדעת ולהחליט על איזשהן כוונות, חסרת מודעות לגבי מה איך כמה ומי, ופשוט החלטתי בצורך לשתף, פגשתי מולי אדם שבראש ובראשונה רצה בטובתי, דאג לרגשות שלי והלך בקצב שלי, ללא שום דחיפה לכיוון מסויים ורק באמצעות דאגה בסיסית לאינטרסים שלי תוך רגישות למצבי וליווי צמוד בכל רגע ורגע.


אני חייבת לומר כי לקבל החלטה לעשות צעד אינה החלטה קלה, אך כאשר אתה הוא השותף שלי לדרך, הכל נעשה נעים יותר, פשוט יותר, ובאמת שהקל על כל התהליך. דורון, חשוב לי לנצל את הכוח שטמון במילה תודה, ולנצל את ההזדמנות להודות לך, תודה על כך שתמכת בי לאורך כל הדרך, דאגת להיות שם בשבילי בכל שעה ובכל רגע, ידעת להרגיע ולעודד כשצריך.

וכל זאת עשית תוך חריפות שפתיים מול הצד השני, ונלחמת עבורי בצורה מקצועית ונטולת פשרות-והגעת לתוצאות בעלות ערך מאוד משמעותי, על כך אני מעריכה אותך מאוד ועל היותך חבר אמיתי!

פשוט תודה.

לקוחה מרוצה.

המידע באתר זה רלוונטי, חשוב ומועיל ככל שיהיה, אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו, אינו מהווה עידוד לנקוט בפעולה משפטית או להימנע ממנה וכמובן אינו תחליף לפגישה אישית, רגישה, אמפתית ודיסקרטית עם עורך דין דורון ויינרייך.

עו"ד דורון ויינרייך מתמחה באופן בלעדי בייצוג נפגעות ונפגעי הטרדה מינית, תקיפה מינית ועבירות מין ואינו מייצג את הפוגעים בשום אופן ובשום מחיר. כל נקיטת פעולה או הימנעות ממנה מבלי להתייעץ לפני כן עם עו"ד דורון ויינרייך הינה על אחריות מבצע הפעולה או הנמנע ממנה בלבד.

צרו קשר עכשיו לקבלת ייעוץ וליווי מקצועי: